10-11 червня, Український дріфт починається у Львові!

Трeтій рік пoспіль чoтирьoxeтaпні змaгaння з дріфтингу нaціoнaльнoгo мaсштaбу бeруть стaрт у лeгeндaрнoму Львoві. 10-11 чeрвня нa мaйдaнчику «Aрeнa Львів» Вінницькa фeдeрaція дрaгрeйсингу і дріфту (VFDD) знoву прoвeдe пeрший eтaп нaціoнaльнoї пeршoсті з нaйвидoвищнішoї aвтoмoбільнoї дисципліни.

Круті вірaжі, зaпax пaлeнoї гуми, xвилі адреналіну і густі хмари диму з-під коліс наповнять трасу Belshina Drift Competitions of Ukraine — всеукраїнської серії змагань з дріфтингу. Машини потужністю 700-800 кінських сил проходять останні доопрацювання, щоб проноситися повз глядацькі трибуни виключно боком, в міліметрах від корпусу супротивника.

 

В цілому, організатори в складі Вінницької федерації драгрейсингу і дріфту (VFDD) очікують на першому етапі змагань близько 40 українських пілотів, не виключають участі зарубіжних гостей. Крім трійки фіналістів минулого року – Дмитра Іллюка, Олександра Грінчука, Микити Лук'янова, давати крутого кута на трасі культурної столиці України готуються всі найкращі пілоти українського дріфтингу. Крім того, Львів першим побачить п'ятірку свіжих супер-потужних машин, нещодавно підготовлених для участі в змаганнях. Прибуде і в рядах львівських спортсменів, кількість і рівень яких з року в рік впевнено додають.

 

У порівнянні з минулими сезонами дріфт-баталії цього року виявляться значно жорсткішими, а парні заїзди в рази красивішими. Українські пілоти на славу відточили свої навички під час експериментальних зимових змагань, а судді готові давати їм нові ускладнені завдання. Все це вкупі з трансформованою конфігурацією траси змусить учасників літнього сезону їхати настільки близько і настільки димно, наскільки це можливо в реаліях української серії. Незмінний принцип «важче пілотам — цікавіше глядачам» покаже себе в дії на Belshina Drift Competitions of Ukraine.

 

У зв'язку з рекордною кількістю учасників, організаторам довелося змінювати порядок проведення змагань. І все це тільки на краще. У суботу пройдуть кваліфікаційні та добірні заїзди. Перші 16 пілотів в сітці отримають прямий квиток на недільний фінал. Інші 16 продовжать суботні змагання в парних «на виліт» до виявлення вісімки кращих. Таким чином сформуються заповітні ТОП-24, красу кута яких судді будуть оцінювати в неділю по системі Double Illumination. На виході ми отримаємо два повноцінних змагальних дня, повних вражень, несподіваних відкриттів і яскравих переживань.

Неймовірну і ефектну гонку глядачі побачать прямо з трибун, звідки передбачений відмінний огляд. На великий екран транслюватимуться парні заїзди з повторами, а коментатори детально розкажуть присутнім про всі перипетії, що відбуваються на треку.

Традиційно організатори подбають і про необхідну інфраструктуру для гостей заходу. Виїзна торгівля, вільний вхід в сервіс-парк, різні активності та розіграші, виставка спортивної техніки, можливість придбання сувенірної продукції і обов'язкова автограф-сесія з улюбленими пілотами.

 

Крім задоволення від побаченого, прямо на треку глядачі отримають нові знання. Всеукраїнські змагання з дріфтингу вперше проведуть «Школу дріфт-суддівства». Кожен гість події детально дізнається, що таке кліппінг-зона, чим відрізняються суддівські завдання і чому думка трибун нерідко розходиться з рішенням суддів. Ваш «скілл» неодмінно виросте разом із «скіллом» ваших фаворитів!

І це далеко не повний перелік активностей, що готують організатори для гостей змагань. Та детальніше про всі сюрпризи для вболівальників будемо дізнаватися у міру наближення дати Belshina Drift Competitions of Ukraine з офіційних джерел заходу.

 

Перший етап нового сезону — завжди своєрідний виклик пілотам, організаторам і глядачам, він задає тон всієї майбутньої серії, дозволяє сформулювати основну інтригу для прийдешніх баталій.

Хто зійде на подіум першого етапу DCU і чи є шанс у власників нових потужних дріфт-карів розбавити звичну десятку найсильніших? Як відреагують пілоти на нове завдання суддів і складну конфігурацію траси? Дізнаємося вже скоро. Не пропусти!

Квитки на Belshina Drift Competitions of Ukraine ви можете придбати за телефоном +38 (063) 730 30 30 або на сайті www.driftukraine.com

Більше інформації: www.driftukraine.com

Ми в соціальних мережах:

FB facebook.com/drift.champ.ukraine

VK vk.com/driftukraine2016

Instagram instagram.com/driftukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.