Рено Центр Дніпропетровськ: Перша поява нового Renault Megane R.S. на гран-прі Монако Формули-1

  • Нoвий Megane R.S. впeршe з'явився пeрeд ширoким зaгaлoм і прoїxaв відoмoю трaсoю Грaн-прі Мoнaкo під кeрувaнням пілoтa Renault F1 Нікo Xюлькeнбeргa.
  • Нoвий Megane R.S. будe дoступний у вeрсіяx з мexaнічнoю кoрoбкoю пeрeдaч і трaнсмісією EDC з пoдвійним зчeплeнням. Oфіційнa прем'єра нової моделі відбудеться у вересні на Франкфуртському автосалоні.

 

Гран-прі Монако Формули-1 стало яскравим приводом для першої появи перед широким загалом нового Megane R.S. під керуванням пілота Renault F1 Ніко Хюлькенберга. Жовто-чорне забарвлення кузова, навіяна новим фірмовим стилем Renault Sport, вдало підкреслює енергійні, ультраспортівні лінії нової моделі. «Гадаю, що для представлення нового Megane R.S. важко було знайти більш слушного моменту з кращим інформаційним ефектом, ніж 40-річний ювілей участі Renault в королівських гонках», — зазначив Патріс Ратті, керуючий директор Renault Sport Cars.

Пілот Формули-1 Ніко Хюлькенберг провів коротку презентацію автомобіля на трасі Монако, показавши, чого можна очікувати від нового Megane R.S. «У мене вже була можливість випробувати новий Megane R.S. в ході розробки, і тоді мене відразу ж підкорило його чудове шасі. У Renault Sport провели величезну роботу по поліпшенню ходових якостей автомобіля. Для мене було величезним задоволенням проїхати на ньому сьогодні по легендарній міській трасі Монако!»

 

З моменту появи на ринку першого Megane R.S. в 2004 році, модель завжди втілювала любов до автоспорту і робила справжні гоночні можливості доступними для всіх бажаючих. Експерти Renault Sport в черговий раз скористалися технологіями Формули-1, щоб створити по-справжньому ексклюзивний автомобіль з продуманою аеродинамікою, чудовими ходовими якостями і високою надійністю.

«Ми хочемо, щоб новий Megane R.S. став новим еталоном в сегменті компактних спорт-карів», — додав Патріс Ратті. Відповідно до запитів клієнтів автомобіль буде оснащуватися механічною коробкою передач або трансмісією EDC з подвійним зчепленням.

Офіційна прем'єра нового Megane R.S. відбудеться 12 вересня на Франкфуртському міжнародному автосалоні.

Інші новини та акції автосалону Рено Центр Дніпропетровськ >>

Автосалон Рено Центр Дніпропетровськ

Адрес: г. Днепр, Запорожское шоссе, 25а

Тел.: (056) 790-37-57

Время работы: с 9.00 до 19.00

E-mail: salon@single.dp.ua

WEB: renault.dp.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.