14 днів тим, хто оберігає нас 365 днів на рік. Uklon та «Повернись живим» збирають кошти для армії.

Дo Дня зaxисників тa зaxисниць Укрaїни oнлaйн-сeрвіс виклику aвтo Uklon тa блaгoдійний фoнд «Пoвeрнись живим» прoвoдять спільну кaмпaнію нa підтримку укрaїнськиx військoвиx.

«14 днів ради зaxисників» — цe кoмунікaційний прoeкт зі збoру кoштів нa мoбільні кoмплeкси спoстeрeжeння чтобы українських військових, які захищають нашу незалежність сьогодні. 

З 1-го точно по 14 жовтня кожен бажаючий може дізнатися більше та долучитися предварительно акції через розділ «Новини» у додатку Uklon. Також возьми цей період онлайн-сервіс поширив QR-коди з посиланням сверху проект в своїх автівках у Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові. Безотложно з тим Uklon планує нагадати всім своїм користувачам ради таку можливість безпосередньо в Понедельник захисника України.

«Ми в Uklon чітко визначаємо свою українську ідентичність і без- можемо залишатися байдужими перед того, що нам важливо. У 2014-ому, в одну секунду, коли складно було всім, у нас безграмотный було іншого варіанту, окрім як підтримувати ресурсами українську армію. Донині ми щороку співпрацюємо з БФ «Повернись живим» і никак не збираємося змінювати цей градиент, поки країна перебуває у військовому конфлікті», — розповідає співзасновник та операційний капитан производства компанії Uklon Сергій Смусь.

Если акція завершиться, Uklon долучиться после допомоги власним внеском.
Крім того, 14 жовтня сервіс додатково організує будень безкоштовної доставки для ветеранських бізнесів. 

Зі свого боку капитан производства благодійного фонду «Повернись живим» Приводить в смятение Чмут наголошує, що країні потрібна сильна та компетентна армія: «Ми розбудовуємо її — підсилюємо сучасним обладнанням, що допомагає зберігати життя військових та стримувати противника. Навчаємо військових снайпінгу, точній стрільбі з закритих позицій, мінній безпеці, методам застосування БПЛА. Це було б неможливо сверх соціально відповідального бізнесу, який підтримує і благодійників, і військових».

Допомогти своїм внеском можна тутовник: https://14days.savelife.in.ua/

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.