«Субару Днепр»: Subaru змагатиметься за перемогу в гонцi «24 години Нюрбургрiнга»

Кoрпoрaція Subaru, вирoбник aвтoмoбілів Subaru, пoвідoмляє, щo Subaru Tecnica International Inc. (STI), спoртивний підрoзділ кoмпaнії, візьмe учaсть в 45-й гoнці «24 гoдини Нюрбургрінгa» (Nurburgring 24-Hour Race: NBR) зі свoїм пeрeмoжним спoрткaрoм SUBARU WRX STI NBR Challenge. Aвтoгoнкa будe прoxoдити в Німeччині з чeтвeргa 25 пo нeділю 28 трaвня нa лeгeндaрній трaсі Нюрбургрінг.

Мaйбутні змaгaння — знaкoві для кoмaнди STI, якa в цьoму рoці бeрe участь в гонці 10-й рік поспіль. Subaru знову змагатиметься в класі SP3T для машин з 2-літровим турбомотором. Заводська команда вже чотири рази перемагала в цьому класі — в 2011, 2012, 2015 і 2016. У 2017 році компанія прагне здобути третю перемогу поспіль і п'яту перемогу в своєму класі.

Автомобіль, заявлений в змаганнях, побудований на базі серійної моделі WRX STI. У цьому спортивному седані компанія об'єднала технології і ноу-хау, отримані в ході розробки STI Complete Cars і Performance Parts. Використовуючи переваги автовиробника, STI допрацьовували і покращували свій гоночний болід, в результаті автомобіль став швидшим, не втративши при цьому чутливості до дій водія. Для кращого прискорення і набору максимальної швидкості Subaru WRX STI NBR Challenge оснащений двигуном зі збільшеною потужністю в 340 к.с. з управлінням за допомогою підрульового селектора і оновленою трансмісією з шестиступінчастою секвентальною коробкою передач. Крім того, була поліпшена швидкість проходження поворотів за рахунок оптимізації геометрії шасі, кращого балансу жорсткості, полегшеного корпусу, зменшеного моменту інерції і збільшеного переднього притискного зусилля.

Шигео Сугая з STI, як і в минулому році, виступить в якості менеджера команди STI NBR Challenge Team. Співробітники STI і кращі механіки дилерських центрів SUBARU в Японії будуть допомагати в обслуговуванні команди. Що стосується пілотів, то це буде та ж четвірка, що привела команду до перемоги в 2016 році — Хідекі Ямаучі (Японія), Марсель Ласе (Німеччина), Карло ван Дам (Нідерланди), і Тім Шрік (Німеччина).

Зі згуртованою сильною командою, готовою зробити все можливе для досягнення успіху, та за підтримки тисяч уболівальників, SUBARU налаштована здобути в майбутній гонці чергову перемогу.

Інформаційна довідка:

24 години Нюрбургринга — легендарна гонка на витривалість, яка кожен травень або червень проводиться на заході Німеччини. Гоночна траса довжиною 25,38 км об'єднує два відрізки: всесвітньо відому «Північну петлю» («Нордшляйфе») довжиною 20,38 км і трасу Гран-Прі довжиною 5,15 км. Щороку близько 200 автомобілів з різних команд змагаються в гонці, де рівень пілотів відрізняється від аматорського до професійного. За добу 150 команд долають по кільцевому треку відстань в 3 400 км. При цьому число гонщиків може перевищувати 800, так як одним автомобілем управляють екіпажі з п'яти і навіть шести чоловік.

«Нордшляйфе» вважається однією з найскладніших гоночних трас в світі — це вузький гірський серпантин з твердим покриттям, закритими поворотами і гребенями, без освітлення і з мінімальними заходами забезпечення безпеки. Є чимало місць, де автомобілі відриваються від землі. Різкі підйоми і спуски, понад 170 поворотів різної складності і величезна кількість «сліпих» при під'їзді гребенів і вузьких коридорів, захищених тільки огорожею, які не прощають помилки — все це «Нордшляйфе».

«Нордшляйфе» використовується Subaru як тестовий полігон з 1992 року. Ці випробування — спосіб остаточно переконатися, що серійні моделі бренду відповідають стандартам Subaru по витривалості, швидкості і, найголовніше, задоволенні і впевненості за кермом.

Автосалон Субару Днепр

Адрес: г. Днепр, ул. Аэропортовская, 17-А

Тел.: (056) 376-20-30

Факс.: (056) 376-20-22

Время работы: с 9.00 до 18.00

E-mail: info@subaru.dp.ua

WEB: www.subaru.dp.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.