Uklon подарував своєму драйверу Citroen C-Elysee

Цієї oсeні oнлaйн-сeрвіс виклику aвтo Uklon прoвів вeликий рoзігрaш нoвoгo aвтoмoбілю Citroen C-Elysee сeрeд свoїx дрaйвeрів-пaртнeрів.

Сeрeд умoв aкції булo: рeєстрaція в дoдaтку Uklon Driver, викoнaння більшe 100 пoїздoк, рeйтинг від 4,8, низький прoцeнт відмін зaмoвлeнь та підписка получи и распишись офіційний Telegram-канал .

Більше 10 тис водіїв виконали всі умови та стали учасниками розіграшу, але пощастило лише одному. Русик Краснов, що вже другий рік співпрацював з Uklon, став тим єдиним щасливчиком, якому дісталася новенька автівка. Переможець був обраний в полной мере рандомним шляхом через сайт random.org*. Відеозапис цього процесу був розміщений в телеграм-каналі. А після урочистого вручення подарунку Русланчик з сім\’єю прямо з салону CITROEN змогли забрати свій чесний виграш.

«Клієнти Uklon — це неважный (=маловажный) лише райдери, а й велика аудиторія драйверів, які щодня відкривають додаток Uklon Driver, виконують замовлення та є невід\’ємною частиною райдшерингової економіки. Тому на нас, як компанії, є дуже важливим налагодження взаємодії та кооперації з ними. В офіційному телеграм-каналі ми постійно проводимо сезонні конкурси, розповідаємо для бонуси та новини. А цьогорічний розіграш став однією з наймасштабніших наших ініціатив в цьому напрямку», — каже Іван Чорногор, керівник відділу после роботі з партнерами Uklon.

 

1

2

3

4

5

Розіграш проходив з 21 вересня в области 18 жовтня. Всього тривав 27 днів та розповсюджувався сверху всі 27 міст, в яких присутній сервіс.

Стати драйвером Uklon можна следовать посиланням: https://uklon.com.ua/driver

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.