Зварювальні інвертори.

У гoспoдaрстві нeмoжливo oбxoдитися бeз спeціaльнoї тexніки та пристроїв. Адже все колись ламається та виходить з ладу, і треба проводити ремонтні та відновлювальні роботи. Це стосується як будівель, так і автомобілів та інших транспортних засобів. Одними з найнеобхідніших помічників є інверторні зварювальні апарати.

Призначення зварювального інвертора

Clip2net_170803130151
Зварювальні інвертори виконують ті ж самі функції, що й традиційні трансформаторні зварювальні апарати – вони також існують для ручного електродугового зварювання металів і металоконструкцій з чорної сталі. Але при використанні на приватному подвір’ї вони мають значні переваги:
— невелика вага пристрою;
— здатність працювати в умовах нестабільної мережі
— набагато нижче в порівнянні з трансформаторним споживання електроенергії;
— можливість підключення до звичайної електромережі з напругою 220V;
— зменшена зона розбризкування іскор при зварюванні;
— висока якість зварного шва;
— можливість регулювання сили зварювального струму.

Як вибрати інвертор

Вибираючи зварювальний апарат, в першу чергу необхідно розуміти, з якою інтенсивністю він буде експлуатуватися: чи виключно для власних потреб, чи, наприклад, в умовах станції технічного обслуговування автомобілів.

Види інверторів

Дані пристрої поділяються за інтенсивністю експлуатації на побутові, професійні та промислові. При цьому якість зварювання не залежить від класу. Цей поділ означає лише, що побутові інверторні зварювальні апарати можуть працювати 30-35 хвилин, а потім їм треба давати відпочити близько години, тоді як професійні розраховані на повноцінний восьмигодинний робочий день, а промислові – на кілька змінну роботу.

Зварювальні інвертори Telwin

Однім з лідерів виробництва зварювальних апаратів є італійська компанія Telwin. Зварювальне обладнання Telwin вважається одним з найкращих на сучасному ринку, а сама компанія флагманом з виробництва апаратів. Бренд розпочав свою діяльність у 1963 році і за час існування отримав лідируючі позиції у сферах дугового, точкового зварювання та плазмового різання.
Оригінальні апарати цього виробника можна придбати у компанії Автомеханіка, що співпрацює з Telwin вже майже двадцять років. За цей час в Україні з’явилося чимало прихильників цієї якісної та надійної техніки.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.